IC ORINA KUBIX*PL 

Naša krásna Interšampiónka Orinka - modrá point van s bielou, sa narodila 25.05.2016 v poľskej chovateľskej stanici. Táto úžasná "biela" mačička bola pôvodne kúpená ako kamarátka k nášmu prvému cornish rex kocúrovi Jeffíkovi. Nemala som v pláne žiaden chov, ale ako plynul čas, stále som v hlave držala myšlienku ukázať deťom ako vzniká život, aké sú zvieratká krehké a koľko starostlivosti je okolo nich. Nakoniec sme sa dohodli s pôvodným chovateľom, že Orinku si nechám ako chovnú mačku a skúsim si teda založiť chovateľskú stanicu :) 

Od tejto úžasnej mačičky sme mali dva vrhy mačiatok a keďže mala krvnú skupinu "B" a nájsť chovného point kocúra s rovnakou krvnou skupinou bol a aj je dosť veľký problém, sme sa teda rozhodli, že Orinka pôjde na kastráciu a nájdeme jej novú rodinku. 

Momentálne žije v úžasnej rodinke v ČR ako jedináčik a má sa ako kráľovná ♥

Jeff

Jeffík je jeden úžasný kocúr ♥

Narodil sa 22.03.2016 a je to náš úplne prvý cornish rex kocúr, vlastne úplne prvá mačka v našej rodine :) 

Vo veku asi pol roka podstúpil kastráciu, bol jedináčik, ale bolo mi ho ľúto, chcela som pre neho kamarátku, tak sa k nám dostala Orinka ♥

Jeffík zbožňuje moju mladšiu dcéru Isabelku od samého začiatku (mala 4 roky) ako k nám prišiel a trvá to dodnes. Je to taký jej "prívesok", pokiaľ nespí, je všade s ňou ♥ :) 

Máme ho veľmi radi a v našej rodine má svoje zaslúžené miesto ♥