CH Theon Kubix*Pl

Krásny Theon - náš chovný kocúr pochádza z poľskej chovateľskej stanice a narodil sa 7.5.2020 ♥
Theon je vo vzácnom sfarbení lilac point a hrdo sa pýši titulom Champion.

Priatelia a milovníci mačiek :) 

Túžite po plemene cornish rex, ale je to pre Vás finančne náročné? 

Je tu možnosť, ako získať toto úžasné plemeno vo výstavnej kvalite bez akéhokoľvek fin. nákladu. 

Vysvetlím Vám to ;)

Ako chovateľská stanica sa snažím do nášho chovu zaradiť novú krvnú líniu - kúpiť vhodného chovného kocúra z kvalitnej chovateľskej stanice zo zahraničia. Nakoľko ale naša chs je malá a bohužiaľ nemám priestor, pre budúceho chovného kocúra hľadám miesto inde, novú rodinu, ktorá by takýmto spôsobom získala kocúrika cornish rex zdarma. Kocúrik by do rodiny prišiel ako malé cca 4-5 mesačné mačiatko.

Samozreme má to jeden háčik - kto vie čosi o mačkách, tak vie, že chovný kocúr (nekastrovaný) je niekedy problém, a to z toho dôvodu, že od určitého veku si môže (aj nemusí) značkovať svoje územie (špiniť mimo wc), môže (aj nemusí) mať hlasný prejav, keď bude hľadať "nevestu". Niektorí kocúri vôbec neznačkujú, niektorí áno, niektorí menej, iní zas viac, to bohužiaľ vopred nikto nevie. 

Kocúr by max. 1-2x do roka dostal návštevu v podobe nevesty - mačičky len z mojej chovateľskej stanice, ktorá by pri ženíchovi zostala pár dní (4-5). 

Kocúr po skončení svojej chovnej kariéry bude kastrovaný (prípadné značkovanie by malo prestať) a stáva sa majetkom rodiny, ktorá sa o neho počas jeho chovnej kariéry starala, ako hobby - domáci spoločník, úplne bez poplatku. 

Náklady na veterinu, očkovanie, testy počas chovnej kariéry ... to všetko hradí chs Aniro-rex*sk. 

Ak máš teda záujem to s krásnym chovným kocúrom plemena cornish rex skúsiť, máš nejaké otázky ... stačí ma kontaktovať a preberieme to spolu :) 

Ideálne by bolo, keby bol umiestnený do rodinky na strednom Slovensku, nech to s nevestou nemáme k nemu ďaleko, ale nebránim sa ani vzdialenejším mestám, či obciam :)